gear gear

LOADING

TR
Güres Teknoloji

Güres Teknoloji’nin kendi patentiyle ürettiği; Yumurta Tavuğu Kafesi, Civciv Büyütme Kafesi, Broiler Kafesi, Zenginleştirilmiş Yumurta Tavuğu Kafesi, Bıldırcın Kafesi, Damızlık Kafesi ve İklimlendirme sistemlerinden sonra son teknoloji sistemler kullanılarak AR-GE mühendislerimiz tarafından geliştirilen Eggspress Konveyör Sistemleri’ni sunmaktan gurur duyar.

Tavukçuluk sektörü sorunlarına alternatif çözümler sunmak adına var gücüyle çalışan AR-Ge sistematiği içinde, TÜBİTAK ve Üniversiteler işbirliği ile en üst düzey mühendislik ve teknoloji kullanarak ürün geliştirme projelerine yatırım yapmaya devam edecektir. Güres Eggspress Conveyor Sisteminin Teknik Özellikleri;

   Başlık Çeşitleri ve Özellikleri

Başlık sistemi hiçbir şekilde kaynaklı montaj sistemi olmadan üretilen bir sistemdir.

Başlıkta bulunan mekanik zincir gerdirme sistemi yerine, kendinden gerdirmeli sistem kullanılmıştır. Bu sistemin avantajı, mevsim şartlarına bağlı olarak zincir materyalleri genleşip, yoğunlaştığı için sürekli  gerginliğinin kontrol edilmesi gerekir. Fakat kullandığımız sistem sayesinde zincir sürekli gerginliğini istenilen seviyede kendisi sağlamaktadır.

 
Güres Eggspress Konveyör Sistemleri 3 farklı başlık ölçüsüne sahiptir. Bunlar; 50 cm, 65 cm, ve 80 cm olmak üzere 3'e ayrılır.